zdrowie, medycyna
youstyna

Książka stanowi unikalne na polskim rynku wydawniczym opracowanie poruszające aktualne problemy finansowania świadczeń opieki zdrowotnej. Impulsem skłaniającym do podjęcia zawartych w niej problemów była nie tylko społeczna doniosłość spraw sektora ochrony zdrowia, ale także rzeczywiste potrzeby praktyków. Wyróżniającą cechą prezentowanej publikacji jest interdyscyplinarne podejście oraz...

Wyróżniającą cechą prezentowanej publikacji jest interdyscyplinarne podejście oraz szerokie spektrum omawianych zagadnień. W książce poruszono m.in. problemy:
- konstytucyjnych podstaw systemu opieki zdrowotnej,
- zasad finansowania usług medycznych w Polsce,
- refundacji leków,
- dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych,
- relacji świadczeniodawców z Narodowym Funduszem Zdrowia,
- Elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorców (eWUŚ),
- transgranicznej opieki zdrowotnej.

Książka jest adresowana do osób związanych zawodowo z zarządzaniem oraz doradztwem w sektorze ochrony zdrowia, w tym prawników i menedżerów kierujących podmiotami leczniczymi.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/finansowanie-swiadczen-opieki-zdrowotnej/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/finansowanie-swiadczen-opieki-zdrowotnej/