Zgłosuj na książki roku 2017

Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa w gabinecie lekarza praktyka

Wydawnictwo: Via Medica
zdrowie, medycyna
youstyna

Oddajemy w ręce lekarzy kolejne wydanie naszego dzieła, które ma na celu ułatwienie swobodnego poruszania się w trudnym zagadnieniu żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej. Nasz podręcznik adresujemy do szerokiego grona lekarzy praktyków: lekarzy rodzinnych, internistów, flebologów, kardiologów, pneumonologów, angiologów, onkologów, chirurgów itd. Mamy nadzieję, że lektura podręcznika podniesie w...

Nasz podręcznik adresujemy do szerokiego grona lekarzy praktyków: lekarzy rodzinnych, internistów, flebologów, kardiologów, pneumonologów, angiologów, onkologów, chirurgów itd. Mamy nadzieję, że lektura podręcznika podniesie w środowisku lekarskim - zbyt małą w chwili obecnej - ŚWIADOMOŚĆ zagrożeń związanych z żylną chorobą zakrzepowo-zatorową.
Witold Tomkowski i Paweł Kuca (ze Słowa Wstępnego)

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/zylna-choroba-zakrzepowo-zatorowa-c/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/zylna-choroba-zakrzepowo-zatorowa-c/