Podręcznik przedszkolanki, grupa młodsza i średnia

Tłumaczenie: Marcin Zieliński
Wydawnictwo: Cyklady
Manuel de la maternelle, petite et moyenne section
dzoanach

"Podręcznik przedszkolanki, grupa młodsza i średnia" jest przeznaczony dla wychowawców dzieci trzy- i czteroletnich. Książka przedstawia metody nauczania umiejętności w następujących dziedzinach: język mówiony i pisany, matematyka, grafika i pismo, nauka, plastyka, muzyka i ruch. Propozycje zajęć zostały zgrupowane tematycznie i przedstawione w formie konspektów, co ułatwia ich praktyczne...

Propozycje zajęć zostały zgrupowane tematycznie i przedstawione w formie konspektów, co ułatwia ich praktyczne wykorzystanie. Konspekty obejmują:

- dokładny opis przebiegu zajęć;
- cele edukacyjne realizowane podczas ćwiczeń;
- wyszczególnienie niezbędnych materiałów i przyborów;
- sposób podsumowania zajęć i ocenę umiejętności.

źródło opisu: www.cyklady.pl

źródło okładki: www.merlin.pl