zdrowie, medycyna
youstyna

Każda dziedzina medycyny ma swoją `Biblię`, na której wychowują się pokolenia specjalistów. Dla kardiologów taką `Biblią` jest `Braunwald`s Heart Disease`, pod redakcją znakomitego kardiologa amerykańskiego Eugene Braunwalda. O popularności książki świadczą kolejne od 1980 roku, regularne jej wydania, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem środowiska kardiologicznego. Kluczem do sukcesu...

Kluczem do sukcesu niniejszej książki jest połączenie tradycyjnego już układu z najnowszymi, wyczerpującymi informacjami współczesnej kardiologii i obowiązującymi zaleceniami amerykańskich towarzystw kardiologicznych. Wprawdzie w Polsce obowiązują standardy Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, to jednak różnice nie są znaczące, tym bardziej, że zalecenia amerykańskie i europejskie są przygotowywane wspólnie.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/choroby-serca-braunwald-a/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/choroby-serca-braunwald-a/