Zgłosuj na książki roku 2017

Anastazja. Księga rodu

Cykl: Dzwoniące Cedry Rosji (tom 6)
Wydawnictwo: WiS
filozofia i etyka

Nie minie wiele czasu, a miliony ojców i matek w różnych zakątkach ziemi zaczną własnymi rękoma pisać Księgę Rodu, wypełniając stronę po stronie. Ksiąg tych będzie wielkie mnóstwo, a w każdej prawda dla własnych dzieci z serca płynąca. Nie będzie w nich miejsca dla obłudy, przed nimi upadną historyczne przekłamania. (Anastazja)

źródło opisu: http://anastazja.com.pl

źródło okładki: http://anastazja.com.pl/

Roman | 2015-03-30
Przeczytana: 30 marca 2015

Druga obok 4 tomu część syberyjskiej Anastazji,która w prostych słowach opowiada o tym jak historia świata została zmieniona, zniekształcona i kto za tym wszystkim stoi. Wiele informacji, o których dowiadujemy się z internetu zostało już dawno zawarte w tej książce.

Alcaria | 2017-09-25
Przeczytana: 18 września 2017

Anastazja rzuca światło na wydarzenia współczesnego świata i mechanizmy, które sprowadziły ludzkość na manowce. Jednocześnie podtrzymuje na duchu, ukazując metody naprawy błędów, które niosą się w naszych umysłach niczym wirus. Serce raduje się, poznając kolejne etapy ścieżki ku zdrowiu.

Ire33 | 2016-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2016

Świetna część skupiająca się na utrzymaniu rodu i siedlisk rodowych a także jak zwykle rzucająca światło na różne aspekty pogubienia się ludzkości.

monika_patrycja | 2018-02-16
silla | 2017-01-08