Te esperare toda mi vida

Wydawnictwo: Planeta
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
lorelei

Montse y sus amigas Julia y Juana son tres españolas que residen en Londres quienes, para olvidarse de su estresante día a día (y para ayudar a que Montse supere la ruptura con un novio traicionero), escapan de viaje de chicas a Edimburgo. Las mágicas tierras escocesas les sorprenderán más de lo que esperaban y cambiarán el rumbo que tenían planificado por uno mucho más tentador. Y, aunque allí donde van a ir a parar no tendrán ni crema de manos ni cobertura del móvil, a cambio encontrarán un castillo, highlanders apasionados e, incluso, un eterno amor que nunca se apaga.

źródło opisu: http://www.planetadelibros.com/editorial/esencia/24

źródło okładki: google

lorelei | 2016-09-03

Powieść Megan Maxwell możemy zaliczyć do gatunku chic lit, czyli tzw. lekkiej literatury kobiecej. I faktycznie, jest to książka idealna na krótkie oderwanie się od rzeczywistości i odpoczynek pomiędzy bardziej wymagającymi lekturami.
Montse, Julia i Juana to trzy przyjaciółki narodowości hiszpańskiej, lecz mieszkające w Londynie. Kiedy zaczyna dokuczać im szara codzienność, a także aby pomóc Montse pozbierać się po rozstaniu z niewiernym narzeczonym, wyruszają w babską podróż do Szkocji. Tutaj skrupulatnie zaplanowany przez nie grafik podróży nie zostanie jednak zrealizowany. Przyjaciółki za sprawą wróżki przenoszą się w czasie do siedemnastowiecznej Szkocji, gdzie dwie z nich poznają miłość swojego życia.
Megan Maxwell snuje swoją opowieść prostym i zrozumiałym językiem. Książka podzielona jest na krótkie rozdziały. Czyta się ją bardzo szybko. Czytelnik przewraca kartki z ciekawością, co się wydarzy w następnym rozdziale.
W książce podobał...

-MarynaLinchuk- | 2018-01-30