Zgłosuj na książki roku 2017

Choroby wewnętrzne. Przewodnik postępowania klinicznego

Wydawnictwo: Via Medica
zdrowie, medycyna
youstyna

Choroby wewnętrzne. Przewodnik postępowania klinicznego to poradnik zawierający zwięzłe informacje oparte na dowodach klinicznych. Format przewodnika pozwala na łatwe korzystanie z zawartych w nim informacji w warunkach szpitalnych. Ta recenzowana publikacja wyszczególnia ważne opcje leczenia najczęściej spotykanych w praktyce internistycznej chorób. Cechy przewodnika:: - Krótkie,...

Cechy przewodnika::
- Krótkie, wypunktowane informacje, zwiększające jego przydatność w warunkach szpitalnych
- Wyodrębnione wskazówki pomocne w postępowaniu klinicznym
- Algorytmy leczenia poparte dowodami
- Zawarte w tekście odniesienia do piśmiennictwa, umożliwiające łatwy dostęp do niego
- Tabele leków określające dostępność produktów, dawkowanie w odniesieniu do konkretnych schorzeń, częste działania niepożądane oraz interakcje z innymi lekami
- Sugestie materiałów dodatkowych (w tym stron internetowych) dla lepszego zrozumienia tła danego zagadnienia

źródło opisu: http://medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/12790/tytul...(?)

źródło okładki: http://medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/12790/tytul...»