Zgłosuj na książki roku 2017

olaf2009

źródło okładki: google

olaf2009 | 2016-12-27
Przeczytana: 25 grudnia 2016

Stary szlachcic chodzi na żebry opowiadając smutną historię: kiedyś miał trzech synów. Kiedy rozpoczęła się wojna, do wojska został powołany każdy kto tylko umie jeździć konno i trzymać szablę. Synowie szlachcica udali się na wojnę. On sam najął się do pracy codziennie patrząc na trzy gwiazdki, które upamiętniały jego synów, oczekując ich powrotu. Wierzył, że każdy człowiek na swoją gwiazdę na niebie. Pewnego dnia na jego oczach trzy gwiazdki zgasły... Historia dobra, ale bardzo romantyczna.

Na półkach