Prawo autorskie i prawa pokrewne

Cykl: Skrypty Becka
Wydawnictwo: C.H. Beck
muzyka
Vesna

Seria „Skrypty Becka” przeznaczona jest dla studentów wydziałów prawa i aplikantów. Książki z tej serii zawierają najistotniejsze wiadomości z określonej dziedziny prawa oraz pozwalają na szybką i efektywną naukę. Skrypt „Prawo autorskie i prawa pokrewne” zawiera kompleksowe omówienie prawa autorskiego i praw pokrewnych. Dzięki niemu zrozumiesz: istotę prawa autorskiego, zasady jego...

istotę prawa autorskiego,
zasady jego ochrony,
zastosowanie norm prawa autorskiego w praktyce.

Wydanie siódme zostało wzbogacone o nowa literaturę przedmiotu, uwzględnia również ostatnie zmiany dotyczące obrotu w zakresie własności intelektualnej oraz zbiorowego zarządu. W wydaniu tym w podsumowaniu poszczególnych rozdziałów znajdują si omówienia przykładowych stanów faktycznych oraz podsumowujące schematy.

źródło opisu: C. H. Beck, 2012

źródło okładki: zdjęcie autorskie