Przyjęcie bez gospodarza

Tłumaczenie: Grażyna Zawada
Cykl: Śmierć na życzenie (tom 17)
Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
Dead of the Party
9788379451906
Asiek

Annie i Max zostają zaproszeni na przyjęcie odbywające się na odciętej od świata wysepce. Oprócz nich, bierze w nim udział tylko dziesięć osób. Z jakiej okazji zorganizowano to dziwne spotkanie? Dokładnie rok wcześniej, ze skutkiem śmiertelnym, spadł ze schodów bogaty właściciel tej wyspy. Wkrótce potem zmarła jego żona. Inicjatorką spotkania jest szwagierka, która nabywszy spadek, chce oczyścić się z podejrzeń.

źródło opisu: Edipresse Polska S.A.

źródło okładki: Edipresse Polska S.A.

anius90 | 2017-08-06
Lubczyk | 2017-07-07