Miłość z pierwszych stron gazet

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik
Wydawnictwo: HarperCollins
The Downfall of a Good Girl / Jordan St Claire: Dark and Dangerous
Austin99

Święci i grzesznicy Karnawał w Nowym Orleanie… Jak co roku po balu Świętych i Grzeszników dwie drużyny rywalizują w zbieraniu datków na cele dobroczynne. Na czele Świętych –Vivienne LaBlanc, miss Luizjany. Na czele Grzeszników – Connor Mansfield, gwiazda rocka. Całe miasto śledzi pojedynek, bo wszyscy wiedzą, jak tych dwoje się nie znosi. Nieważne, kto wygra. O wiele ciekawiej jest...

Święci i grzesznicy

Karnawał w Nowym Orleanie… Jak co roku po balu Świętych i Grzeszników dwie drużyny rywalizują w zbieraniu datków na cele dobroczynne. Na czele Świętych –Vivienne LaBlanc, miss Luizjany. Na czele Grzeszników – Connor Mansfield, gwiazda rocka. Całe miasto śledzi pojedynek, bo wszyscy wiedzą, jak tych dwoje się nie znosi. Nieważne, kto wygra. O wiele ciekawiej jest obserwować, jak Connor próbuje sprowadzić Vivienne na złą drogę. Na ile starczy jej anielskiej cierpliwości, by odpierać diabelskie sztuczki Connora?

Gwiazda z Hollywood

Fizjoterapeutka Stephanie zawsze podziwiała przystojnego aktora, Jordana Simpsona. Nieoczekiwanie w swoim nowym pacjencie Joradnie St Claire, który ucierpiał w wypadku samochodowym, rozpoznaję swoja miłość z ekranu! Niestety, teraz aktor w niczym nie przypomina filmowego amanta. Na dodatek jest opryskliwy i odmawia wszelkie współpracy. jednak Stephanie wie, że może pomóc załamanemu Jordanowi i nie daję się zniechęcić...

źródło opisu: Harper Collins 2016

źródło okładki: http://aros.pl/

paandu | 2018-05-09
Przeczytana: 09 maja 2018

Są tu dwie różne historie, ale bardzo podobne w obu są oczywiście sami piękni ludzie i oczywiście się nienawidzą... dość stereotypowy romans, ale czyta się lekko.
W pierwszej historii pojawia się piękna czarnowłosa była miss (jakżeby inaczej 😂) nie zapominajmy o tym, że jest wzorem cnót i gwiazda rocka wiadomo niegrzeczny facet.
Drugą historia to aktor z Hollywood i fizjoterapeutka.
To są jedyne różnice pomiędzy obiema historiami. Nie wiem czy mogę ją polecić... sama czytałam opalając się we wlasnym ogródku i w takiej roli mi odpowiada.

Dominika | 2018-04-07
Karolina | 2017-09-20
Na półkach: Przeczytane, 2017r.
Przeczytana: sierpień 2017
meoona | 2017-07-23