Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów MIC
837119496X
religia
lfc_1892

G. Bernanes pisał: "nawróceni są kłopotliwi", zwłaszcza ci, o których staje się głośno. Z jednej strony pokazują nam naszą "małą wiarę", z drugiej wywołują wstrząs, intrygują, ale też zachwycają i pociągają swoim autentycznym entuzjazmem. To niezastąpieni świadkowie wiary, którzy przeżywszy - często zaskakujące dla nich samych - spotkanie z Chrystusem, nie potrafią już żyć tak jak dawniej i nie mówić o swoim doświadczeniu Boga.
Książka zawiera autentyczne historie głośnych nawróceń: Adolfa Rette, Andre Frossarda, Giovanniego Papini, Edyty Stein, Eugenia Zolli, Siergieja Kurdakowa, Pietra Cavallero.
Angelo Comastri, arcybiskup Loreto, jest autorem licznych książek z dziedziny duchowości, liturgii i rozważań.

źródło opisu: Wydawnictwo Księży Marianów MIC, Warszawa 2005

lfc_1892 | 2016-08-25