Przygody Mikołajka. Dobry Dzień

Petit Père Noël: Bonjour Petit Père Noë
8373203702
komiksy
Tohverus

W drugim wydanym w Polsce, a pierwszym według oryginalnej chronologii wydawania, tomie tej sympatycznej i humorystycznej serii mamy okazję zobaczyć, jak wyglądają przygotowania do Gwiazdki. Ileż musi Mikołajek zdobyć śmieci, aby specjalna maszyneria mogła przetworzyć je na prezenty! Niewątpliwie jest to interesująca forma ekologicznej edukacji

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/przygody_mikolajka/1

źródło okładki: http://images.gildia.pl/_n_/komiks/komiksy/przygod...»

Arthaniel | 2016-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2016

Przeuroczy komiks, idealny dla dzieciaków, ale raczej do czytania z rodzicami, bo miejscami można się pogubić - brak tu tekstu i autorzy opowiadają tylko i wyłącznie za pomocą obrazów. Polecam jako mikołajkowy/gwiazdkowy prezent dla pociechy/młodszego rodzeństwa/chrześniaka/itp. /// Ocena dla wszystkich albumów z serii.

Mihau2d | 2017-07-19
Na półkach: Komiksy, Przeczytane