Łan kozie śmierć

Tłumaczenie: brak
Wydawnictwo: Poligraf
Marianna

Grupka przyjaciół, przyszłych artystów kończących naukę w popularnym ,,plastyku" przypadkowo krzyżuje plany pewnego fałszerza dzieł sztuki. Sytuacja komplikuje się, gdy fałszerzem okazuje się szkolny kolega... Podwójne śledztwo, niezwykłe lekcje w plastyku, plenerowe imprezy, wielkie miłości, wartość prawdziwej przyjaźni, ale przede wszystkim prześmieszne dialogi, naturalne i żywe postaci oraz spory kawałek wiedzy o tym, jak funkcjonuje współczesny rynek dzieł sztuki to niewątpliwe atuty książki.

źródło opisu: książka

źródło okładki: książka