Małe wróżki. Magiczne święto.

Tłumaczenie: Anna Matusik-Dyjak
Seria: Małe wróżki
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
wróżki, magia, przygoda
Joana

Flora, Sybilla i Leonia to trzy małe wróżki. Odkryj ich magiczne moce i stań się świadkiem ich zwariowanych przygód! Wpuść odrobinę magii do swojego świata
Magiczne święto
W szkole wszyscy uczniowie przygotowują się do wielkiego święta. Flora, Sybilla i Leonia zrobią wszystko, aby wydarzenie było udane! Dlaczego więc nie miałyby użyć w tym celu odrobiny magii?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

Joana | 2016-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2016

Do biblioteczki mojej Majeczki trafiła kolejna książeczka z serii: "Już czytam!", a my wzbogaciłyśmy się o przygody uroczych Małych wróżek, które zdążyłyśmy już polubić.
Ich magiczne moce jak zawsze są źródłem wielu wesołych i zwariowanych perypetii co nie raz wywołało uśmiech na naszych twarzach podczas czytania.

Dla przypomnienia dodam tylko tak króciutko, że:
"Małe wróżki - Magiczne święto" Sophie de Mullenheim
Sybilla - jest bardzo nieśmiałą wróżką ale posiada magiczną torebkę z której wyciąga przeróżne rzeczy i wielkość tu nie ma żadnego znaczenia. Natomiast w momencie gdy zakłada swoje zaczarowane okulary przeciwsłoneczne, staje się niewidzialna dla wszystkich.
Leonia - jest najodważniejsza i w kieszonce swoich ogrodniczek zawsze nosi pudełeczko kolorowej kredy. Wszystko to co narysuje owa kredą oczywiście się urzeczywistnia. Leonia potrafi też wzbijać się w powietrze w górę.
Flora - jest gadatliwa ale i strachliwa zarazem. Nosi na nadgarstku bransoletkę z dziesięciu...

Zuzon2007 | 2017-12-27
Przeczytana: czerwiec 2017