Proste metody przywracania zdrowia.Program naprawy zdrowia.

Tłumaczenie: Jerzy Florczykowski
Cykl: Uzdrów się sam (tom I)
Wydawnictwo: Agencja Nolpress
Towards Radiant Health:The Health Improvement Program.
naturoterapia
zdrowie, medycyna
Morrigan

Proste metody przywracania zdrowia to pierwsza z siedmiu książek z serii „Uzdrów się sam” napisanych przez mieszkającego w Australii niemieckiego biochemika i naturoterapeutę, Waltera Lasta, który jest również autorem licznych artykułów poświęconych zdrowiu publikowanych w magazynie Nexus. Autor omawia w tym poradniku środki i terapie stosowane w leczeniu różnych chorób, również tych, wobec których konwencjonalna medycyna jest bezradna. Te środki i terapie to tylko drobna część arsenału, jakim dysponuje medycyna naturalna. Autor skoncentrował się głównie na tych metodach, które pozwalają wyleczyć się z najbardziej rozpowszechnionych i dokuczliwych chorób, takich jak rak, cukrzyca, astma, artretyzm i drożdżyca, którym poświęcona jest seria książek „Uzdrów się sam”. Zaletą tej książki jest to, że opisane w niej metody mogą być stosowane w leczeniu także innych chorób o podobnej etiologii. Nie wymagają one kosztownej, specjalistycznej aparatury, drogich farmaceutyków ani medycznej wiedzy i mogą być realizowane przez każdego w domowych warunkach. Jedyne, czego potrzeba podczas ich stosowania, to cierpliwość i konsekwencja w działaniu. Proste metody przywracania zdrowia to cenne uzupełnienie pozostałych książek z serii „Uzdrów się sam” i zarazem przewodnik po naturalnych terapiach.

źródło opisu: www.nexus.media.pl

źródło okładki: www.nexus.media.pl