Jak wyleczyć się z raka. Poradnik samouzdrawiania w 10 prostych krokach.

Tłumaczenie: Jerzy Florczykowski
Wydawnictwo: Agencja Nolpress
Overcoming cancer:A Guide to Self-healing in 10 Simple Steps
zdrowie, medycyna
Morrigan

Jak wyleczyć się z raka to jedna z siedmiu książek z serii „Uzdrów się sam” napisanych przez mieszkającego w Australii niemieckiego biochemika i naturoterapeutę, Waltera Lasta, który jest również autorem licznych artykułów poświęconych zdrowiu publikowanych w magazynie Nexus. Autor omawia w tym poradniku przyczyny tej choroby, które wciąż są ignorowane przez konwencjonalną medycynę. Naukowcy poznali je już dawno temu i do dzisiaj odkryli szereg leków i opracowali skuteczne terapie przeciwrakowe, ale wiedza o tym jest fałszowana lub ukrywana, ponieważ jej udostępnienie społeczeństwu zagroziłoby ogromnym zyskom, jakie przemysł chorobowy czerpie z leczenia raka. Autor opisuje sprawdzone, skuteczne procedury stosowane w procesie leczenia, które nie wymagają kosztownej, specjalistycznej aparatury, drogich farmaceutyków ani medycznej wiedzy i mogą być realizowane przez każdego w domowych warunkach. Jedyne, czego potrzeba podczas ich stosowania, to cierpliwość i konsekwencja w działaniu. Ta książka to bogate źródło użytecznej wiedzy na temat leczenia tej budzącej postrach choroby.

źródło opisu: www.nexus.media.pl

źródło okładki: www.nexus.media.pl