SuccessWay – 8 szerokości geograficznych Twojego sukcesu

Wydawnictwo: Volumenati
SuccessWay – 8 szerokości geograficznych Twojego sukcesu
coaching, psychologia, cele, sukces
Slovana

Ta książka pokaże Ci, jak krok po kroku zmienić swoje życie i osiągnąć sukces. To podróż w głąb siebie, która zawiera się w dwunastu krokach. Przemierz je eksplorując 8 szerokości geograficznych, w których pokażę Ci Twoją drogę do sukcesu. Zobaczysz jak łatwo zamienić marzenia w realne osiągnięcia. Wszystko czego potrzebujesz jest w Twoich rękach. Nie odwlekaj działań, które zmienią Twoje życie. Podejmij wyzwanie by zrozumieć i poznać siebie – swoje potrzeby, wartości i mechanizmy, którym podlegasz. Zbuduj siebie, poszerz swoją świadomość i odkryj swój potencjał. Wyrusz w drogę i żyj pełnią życia. Sztuką jest przeżyć swoje życie jako jego główny bohater, a nie obserwator z przedostatniego rzędu. Ta książka to Twoja najbliższa podróż do zmiany, którą zaczynasz od siebie, nie oczekuj, że dokona się to samo i bez Twojego wysiłku. Tu chodzi o Twoje życie! Niezależnie jak duży będzie to wysiłek warto podjąć wyzwanie. Zmieniaj swoje życie zasługujesz na nie!

źródło opisu: http://www.successway.pl

źródło okładki: http://www.successway.pl