teatr
ursa_maior

Książka ta zawiera garść refleksji stanowiących intelektualne tło uprawianej w PRACOWNI || ROSA pracy warsztatowej i spektaklowej, a jednocześnie swoiste jej przedłużenie. Myśli te – zwarte w dziesięciu tekstach „po nic” – wyłaniają się jakby spod podłogi, „z podziemia” i konkretyzują w oczekiwaniu na praktykę, w jej toku i w jej następstwie. Żywię nadzieję, że mogą okazać się użyteczne i pomóc innym wyraźniej zobaczyć drogę, którą sami przemierzają.

źródło opisu: http://ksiegarnia.grotowski-institute.art.pl/

źródło okładki: http://ksiegarnia.grotowski-institute.art.pl/