Mozart znajduje melodię

Wydawnictwo: Sonia Draga

Mozart, postać na miarę dzisiejszych idoli muzyki pop, z epoki pomiędzy barokiem a rewolucją, jest najsłynniejszym geniuszem muzycznym wszechczasów. Dzieci również powinny o tym wiedzieć, zwłaszcza że rok 2006 jest Rokiem Mozartowskim. & Mozart znajduje melodię& to wspaniała, ciepła książeczka dla dzieci o słynnym kompozytorze i jego ukochanym szpaku, która może spodobać się wszystkim, niezależnie od tego, ile mają lat, i czy są miłośnikami muzyki Mozarta.

Ragana | 2013-05-28

Świetna pozycja dla najmłodszych dzieci. Niechaj od początku uwrażliwiają się na muzykę, która jest arcydziełem, a nie zlepkiem komputerowych bitów.
Mój synek (miał 3 lata w czasie lektury) był zafascynowany. Polecam!

kanka | 2014-03-06
Przeczytana: luty 2014