Money Shot

Okładka książki Money Shot Scott Hildreth
Okładka książki Money Shot
Scott Hildreth Wydawnictwo: Eralde Publishing Cykl: Selected Sinners MC (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Selected Sinners MC (tom 6)
Eralde Publishing
2015-11-12
2015-11-12
Romance MC

Tematyk MC i bikerze to lubię czytać. To jednak historia standardowa o jednym bikerze, który przez przypadek spotyka dziewczynę i jakoś tak się składa, że zaprzyjaźniają się, a następnie spotykają, a następnie itd. ogólnie bardzo spokojna, bez większych dramatów.
Siena 26 letnia singielka, brak przyjaciół, rodziny. Spędza dni na czytaniu książek i pisaniu recenzji (hmm ... brzmi dziwnie znajomo poza wiekiem;) ). Świadoma, że czegoś w jej życiu brakuje, a mimo to jest całkowicie zadowolona z samodzielnego życia.
Vince 33 letni rozwodnik, wytatuowany brodaty biker, chodzący w każdą niedzielę do mamusi na obiadki.Spalony przez swoją oszukańczą byłą żonę(po 15 latach małżeństwa żona go zdradziła),Vince żyje według własnego kodeksu zasad i przepisów. Jest nieustraszonym człowiekiem i lojalnym wobec braci MC. Vince, szukając paliwa do swego motoru spotyka bohaterkę. Vince i Sienna zaczynają spędzać razem czas na gawędzeniu o książkach , filozofiami życia i codziennym pragmatyzmie życiem. Subtelne maniery bohaterów w połączeniu ze złożoną charakterystyką sprawiły, że książkę się dobrze i szybko się czyta. Postać Sienny jej nieustającą miłość do Vince'a i szanowanie jego pragnień do by żyć "prostym" i "nieobciążonym" życiem. Razem Vince i Sienna zaproponowali wyjątkową mieszankę.

nudy

nudy

Książka fajna chociaż będąc szczerą rozczarowała mnie; takie prawie 4 gwiazdki 😃. Sienna dziewczyna z jajami. Sama na świecie nie poddaje się i twardo stąpa po ziemi. Czyta romanse, utożsamia się z bohaterami ale po napisaniu recenzji wraca z marzeń. Trochę boi się walczyć o swoje bo przecież łatwo pozwoliła odejść Vince. Co do niego to denerwował mnie od początku. Chyba nie dorósł do związku. Jako dzieciak ochajtał się, ok zdradziła go, nie pochwalam tego, ale może jakby pomyślał ciekawe czy był taki bez skazy w końcu zazwyczaj do tanga trzeba dwojga i jak jest ktoś szczęśliwy w związku nie szuka dalej w końcu na dobre i złe... Vince wymaga od innych ale nie widzi nic złego w swoim zachowaniu. Zrywa z dziewczyną a karze matkę bo u niej miałabyć kolacja przez którą wszystko się powaliło. Jackson chyba naprawdę okazał się aniołem 🤔 pojawia się w odpowiednim momencie i w końcu potrafi wygarnąć Vince prawdę w oczy. Avery wspaniała kobieta pełna ciepła i miłości z świecą w ręce szukać takiej teściowej. Axton w końcu był jak ojciec dla klubu, ale.. 'Christmas in Hollis' jako pierwszy taniec hmmmmm. No dobra 4,5 gwiazdki w końcu Vince dorasta bo chwilowo myślałam że zatrzymał się na etapie 14latka, romantyczny ale sam nie wie czego chce.

2048

Muszę przyznać,że jeszcze nie czytałam tak mało dramatycznej książki o bikerze, nawet powiem,ze była takim miłym przerywnikiem od ciężkich książek. Vince jest dla mnie trochę dziwnym facetem ,rozwiódł się po 15 latach małżeństwa, ma świra na punkcie obietnic, nie wierzy przez to nikomu, nie ma przyjaciół, jest zamknięty w sobie i przez jeden błąd Sienny, który popełniła i to niechcący,bo nie zrobiła tego z własnej woli (choć muszę przyznać,że nieźle się spiła, skoro spała ponad 24 godziny) on z nią zrywa, chociaż bardzo ją kocha, dopiero gdy na wolność wychodzi Jackson, pomaga mu zrozumieć,że on też nie jest idealny i również kilka razy nie dotrzymał obietnicy, przez to zrozumiał jak mocno skrzywdził Siennę. Jak można się domyślić wszystko bardzo dobrze się kończy. Mocno uśmiałam się z recenzji książek ,które wystawiała Sienna i z ich dialogów.

Lubie tematyke MC i zazwyczaj od razu daję większa ocene dla takich ksiązek ale tutaj to będzie tak śrdnio. Może dlatego ze to nie jest standardowa historia o bikerach, a w zasadzie o jednym bikerze, który przez przypadek spotyka dziewczynę i jakos tak się składa że zaprzyjaxniają się, a nastepnie spotykaja, a nastepnie ida dalej itd. ogólnie bardzo spokojna, bez większych dramatów.

Książka z kategorii MC, jest dość nudnawa i nie wciąga w ogóle. Moim zdaniem czegoś zabrakło, natomiast przyczyna rozłamu między głównymi bohaterami była absurdalna naprawdę. Irytowała mnie naiwność i natychmiastowe wybaczenie głównej bohaterki.

• 2017
  • Przeczytane 2016