Śląskie Mity

Wydawnictwo: Brambla
śląsk, górny śląsk
Krzysztof

Śląsk jakiego nie znacie – zjawiskowo zilustrowany przez Ewę Kucharską, ciekawie opowiedziany przez Marka Jagielskiego. Tradycyjni bohaterowie śląskich legend: Bebok, Skarbek, Meluzyna i Heksa przeżywają przygody w pół-mitycznym, pół-realnym świecie, gdzie czyhają na nich pokusy konsumpcyjnego świata, a raj pachnie domowym żurem. Książka powstała jako dyplom Ewy Kucharskiej na ASP Katowice i...

Książka powstała jako dyplom Ewy Kucharskiej na ASP Katowice i zdobyła nominację do najlepszych dyplomów projektowych w 2012 roku.

źródło opisu: https://www.brambla.com/produkt/slaskie-mity/

źródło okładki: https://www.brambla.com/produkt/slaskie-mity/