Zbuduj swój sukces

Wydawnictwo: Arveo
poradniki
youstyna

Książka została napisana przez kilkudziesięciu najlepszych amerykańskich specjalistów sprzedaży bezpośredniej, którzy są nie tylko wieloletnimi praktykami w branży, ekspertami i twórcami setek publikacji, ale też profesjonalnie zajmują się szkoleniami konsultantów, ich motywowaniem, rozwijaniem ich potencjału i wspieraniem biznesu. Jest to pozycja niezwykle różnorodna, obiektywna i...

i wspieraniem biznesu.

Jest to pozycja niezwykle różnorodna, obiektywna i uniwersalna dotykająca absolutnie każdego aspektu
tego przedsięwzięcia. Przedstawia ona nie tylko ogólny obraz biznesu sprzedaży bezpośredniej oraz perspektyw jego rozwoju, ale przede wszystkim zawiera setki doskonałych praktycznych wskazówek, jak założyć i rozwijać działalność gospodarczą w dziedzinie marketingu sieciowego i prezentacji domowych.

Została ona przygotowana specjalnie dla praktykujących konsultantek, tak by w skuteczny sposób doradzić im, co powinny zmienić, by zrewolucjonizować swój biznes
i łatwiej odnosić większe sukcesy. Skorzystają z niego także kobiety, które dopiero rozważają rozpoczęcie działalności gospodarczej i nie bardzo wiedzą, jak to zrobić.?

gg86 | 2017-07-03
Na półkach: Posiadam, Teraz czytam