Sałatki 50 łatwych przepisów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Cóż może być wspanialszego od uroczej sałatki zachwycającej bogactwem kształtów, kolorów, smaków i aromatów? Sałatki działają na wszystkie zmysły i otwierają przed nami świat radości i przyjemności, który dzielimy wraz z rodziną i przyjaciółmi? Wnoszą świeżość i harmonię do naszych posiłków. Od najprostszych – jak świeżo zerwana sałata z odrobiną oliwy, soku cytrynowego i soli – do wyrafinowanych, mistrzowskich kombinacji ziół, kwiatów, owoców, mięs i ryb, niczym małe „dzieła sztuki” żywcem przeniesione z renesansowych malowideł – zadowolą każdego konsumenta. I jeśli tylko dołożymy odpowiednich starań, nigdy nie zawiodą naszych oczekiwań.

Aleksandra | 2017-08-03