Oczyszczamy wątrobę. Naturalna broń przeciw toksynom

Seria: Zdrowie z natury
Wydawnictwo: Źródła Życia
zdrowie, medycyna
youstyna

Podstawową funkcją wątroby jest oczyszczanie krwi oraz całego organizmu z rozmaitych toksyn. Zdrowa wątroba jest niezbędna w zapobieganiu chorobom i osiągnięciu optymalnej kondycji fizycznej. Ten ważny organ często niedomaga w wyniku obciążenia i przemęczenia - tym samym nie może spełniać swojej funkcji. Powodem jest nie tylko skażone środowisko, ale również niewłaściwa dieta i styl życia. Na szczęście jest i dobra wiadomość: wątroba szybko zapomina o doznanych krzywdach. Optymalne funkcjonowanie wątroby może zostać przywrócone i nawet uszkodzony narząd jest w stanie się zregenerować. Autorka podaje wiele istotnych informacji, m.in. odpowiada na pytania: - Jak się dowiedzieć, czy wątroba jest przeciążona? - Co zrobić, by wspomóc jej oczyszczanie? - Jaka jest rola wątroby w zrzuceniu zbędnych kilogramów? - Jak wygląda oczyszczające menu? - Jakie zioła wspomagają proces oczyszczenia?

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/oczyszczamy-watrobe-naturalna-bron/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/oczyszczamy-watrobe-naturalna-bron/