Gemba Kaizen. Zdroworozsądkowe podejście do strategii ciągłego rozwoju

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki
youstyna

Gemba Kaizen wprowadza nowy termin do zachodniej kultury zarządzania. Gemba oznacza miejsce pracy, a ta książka wyjaśnia jak można używać podejścia bazującego na zdrowym rozsądku i niskich kosztach do zarządzania tym miejscem - miejscem, w którym zostaje dodana wartość - niezależnie od tego, czy jest to linia produkcyjna, dział ubezpieczeń, czy biuro rachunkowe. Kaizen angażuje każdego - zaczynając od Przewodniczącego Zarządu w danej organizacji - we wspólne planowanie i pracę na sukces. Ta książka pokaże jak poprzez Kaizen można osiągnąć znaczące sukcesy, które stanowią podstawę przygotowania firmy do naprawdę wielkich dokonań.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/gemba-kaizen-zdroworozsadkowe-podejscie/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/gemba-kaizen-zdroworozsadkowe-podejscie/

Konrad | 2018-04-09
tygrysmalajski | 2018-01-21