Śpiewające psy

Tłumaczenie: Krzysztof Fordoński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Literacki
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Songdogs

Trwające siedem dni, trudne spotkanie młodzieńca ze znajdującym się u kresu życia ojcem to rama trzymającej w napięciu rodzinnej opowieści, obejmującej kilkadziesiąt lat i rozlegle przestrzenie wielu krajów. Rekonstruując dramatyczne, zawikłane losy swych rodziców Irlandczyka i Meksykanki miody Conor odbywa magiczną wędrówkę w przeszłość, tropem starych zdjęć ojca, namiętnego i niespełnionego fotografa. Powieść zachwyca subtelną grą wyobraźni i pamięci, niebanalnym humorem, wysmakowanym powinowactwem słów i obrazów.

ceylan | 2012-10-06
Przeczytana: 05 października 2012

sympatyczna opowieść po prostu o życiu.

Anna | 2017-04-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, WB 3