Zgłosuj na książki roku 2017

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Seeds of Wisdom
religia
Sanderka1985

Sri Sri Shankar to Mistrz Duchowy, założyciel Vyati Vikas Kendra, Ved Vignan Mahavidyapeet (Instytutu Samorozwoju i Wiedzy Wedyjskiej) oraz stowarzyszenia "Sztuka Życia" w Indiach, Europie i Ameryce. Jego dziecięca prostota zaraźliwa radość oraz duchowa głębia poruszają każdego, kto go poznał. Idzie przez życie lekkim krokiem i równie lekko prowadzi ludzi po ścieżce. Niniejszy zbiór jego...

Idzie przez życie lekkim krokiem i równie lekko prowadzi ludzi po ścieżce.
Niniejszy zbiór jego aforyzmów pozwala wejrzeć choć na mgnienie oka w urodę tego stanu istnienia który uosabia.

źródło opisu: http://tezeusz.pl/528893,shankar-ski-ravi-ziarna-madrosci.html

źródło okładki: http://tezeusz.pl/528893,shankar-ski-ravi-ziarna-madrosci.html

Sanderka1985 | 2016-08-18
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 12 sierpnia 2016

Cudowna książka na poprawę humoru i oderwanie się od szarej rzeczywistości.

Julia | 2016-09-04
Na półkach