Pusty pokój

Seria: Jej Portret
Wydawnictwo: Rebis

Emily, młoda dziewczyna, której koleżanki zazdroszczą urody i przystojnego chłopaka, wiedzie bujne życie, pełne seksu, narkotyków i alkoholu. Czując, że to nie daje jednak szczęścia, próbuje wszystko zmienić. Szuka prawdziwego uczucia w romansie z żonatym mężczyzną, którego uważa za bratnią duszę. Za ten związek jednak płaci ogromną cenę.

Marta | 2013-01-28
Na półkach: Przeczytane, 2013, Posiadam
Przeczytana: 28 stycznia 2013

Bardzo dobra książka o samotności w tłumie, niezrozumieniu i poszukiwaniu miłości nie tylko w stosunku do innych ale również do samego siebie. Bardzo głęboko dotyka

Mary | 2015-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2015

Nie spodziewałam się po tej książce wiele, dlatego mile mnie zaskoczyła, idealna na samotne wieczory z kubkiem kawy.

Dociekliwy_Kotek | 2011-03-06
Przeczytana: listopad 2008

Na moją wrażliwość nie zasłużyła też Talitha Stevenson i jej „Pusty pokój”. Kolejna książka z serii „Jej portret”, o której do tej pory zdanie miałam raczej dobre, i kompletny gniot. Potencjał był, ale na tym się skończyło, a sama historia pustej nastolatki, która wikła się w romans z żonatym mężczyzną, który rzecz jasna żony dla niej nie porzuca, a który to związek odmienia ją jak makijaż odmienia Zero, jest banalny do wyrzygania. Czy ktoś napisał kiedyś książkę, w której bohater rozpieprzy sobie małżeństwo, uwikła się w inny romans i uzna po latach, że to była jednak pomyłka? Naprawdę przeczytałabym z przyjemnością.

Rene | 2010-08-01
Na półkach: Przeczytane, Sprzedam
Przeczytana: 2009 rok

Książka w sumie jest dobra. Szybko i łatwo się ją czyta. Nie posiada zawiłości, lecz pokazuje brutalny świat, który otacza niektórych z nas. Ukazuje miłość w kilku odsłonach, również w tych okrutnych. Główna bohaterka - Emily szuka w tej książce własnej osobowości i tożsamości. Pragnie zrozumieć ludzi, którzy ją otaczają, przy czym nie będąc tego świadomą, tworzy sobie kilka (lecz ciężkich) problemów.

Marta | 2012-03-26
Przeczytana: 26 marca 2012

Trochę przesadzone niektóre porównania, jakby nieumiejscowione we właściwym miejscu. Jednak opowieść o młodej kobiecie, która żyje bez ideałów, a nagle styka się z zagadnieniem miłości budzi różne emocje. Ciekawe podejście do tego jak ludzie traktują miłość, związek i relacje zachodzące pomiędzy ludźmi.

Joanna | 2013-10-21

No cóż, jakoś zupełnie nie trafiła do mnie ta książka. Nie wzbudziła żadnych emocji, nawet tych gorszych, a to chyba źle. Trzy gwiazdki za dość sprawne pióro pisarki, ale generalnie spokojnie można sobie odpuścić tę historię.

Do przeczytania, do zapomnienia. Pustosłowie.

xdecodemex | 2013-11-07
Przeczytana: 19 października 2013