Le Corbusier. Architekt jutra

Wydawnictwo: W.A.B.
Modern Man: The Life of Le Corbusier, Architect of Tomorrow Hardcover
Ag2S

Człowiek, który zmienił XX wiek: wielkie wizje, wielkie kontrowersje. Biografia Le Corbusiera, geniusza, który wierzył, że jego architektura będzie zmieniać społeczeństwo. Kontrowersyjne projekty, spektakularne realizacje, niezwykłe podróże i pełen sprzeczności portret psychologiczny człowieka legendy. Życie i dzieło ikony modernizmu. [...] Spojrzenie Anthony’ego Flinta na „pierwszą gwiazdę...

Człowiek, który zmienił XX wiek: wielkie wizje, wielkie kontrowersje.

Życie i dzieło ikony modernizmu. [...] Spojrzenie Anthony’ego Flinta na „pierwszą gwiazdę architektury” przenikliwie wychwytuje pychę i słabości Le Corbusiera, które są istotne dla jego artystycznego znaczenia. –„Kirkus Reviews”

Flint maluje portret dość zróżnicowany, w ten sposób dociera do istoty tego, dlaczego Le Corbusier pozostaje tak enigmatyczną i zniewalającą postacią. – „The Washington Post”

źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/

Karolina | 2017-02-27
martyna1205 | 2017-02-27
Lilika | 2017-02-27
Marcin | 2017-02-27
Nowy numer „Książek. Magazynu do czytania”

Możliwe, że niektórym z Was w walentynki serce zabije szybciej: 14 lutego premierę ma kolejny numer „Książek. Magazynu do czytania”. Na okładce geniusz do przytulania, David Foster Wallace, a w środku wywiady m.in. z Péterem Nádasem i Martinem Widmarkiem. Czego jeszcze możecie spodziewać się po tym wydaniu magazynu?