Problemy hematologiczne w położnictwie i ginekologii

Wydawnictwo: Medycyna Praktyczna
zdrowie, medycyna
youstyna

Ta książka to owoc kilkudziesięcioletniego zawodowego doświadczenia hematologa, konsultanta pacjentek klinik ginekologii i położnictwa. Niezaprzeczalne atuty książki to: ponad 700 często bardzo szczegółowych pytań dotyczących różnych sytuacji związanych z chorobami krwi u kobiet, zwłaszcza ciężarnych wiele pytań dotyczących danej jednostki chorobowej (nt. przyczyn danej choroby, kryteriów...

Niezaprzeczalne atuty książki to:

wiele pytań dotyczących danej jednostki chorobowej (nt. przyczyn danej choroby, kryteriów rozpoznania i leczenia), istotnych dla postępowania diagnostyczno-terapeutycznego
zwięzłe odpowiedzi zawierające najistotniejsze potrzebne informacje
przejrzysty podział na 20 rozdziałów ułatwiający wyszukanie odpowiedzi na nurtujące pytania.
Publikacja jest skierowana nie tylko do ginekologów, ale także do specjalistów chorób wewnętrznych i lekarzy rodzinnych, do których często zgłaszają się kobiety z problemami internistycznymi powiązanymi z ciążą lub chorobami ginekologicznymi.

źródło opisu: http://www.mp.pl/ksiegarnia/info.php?id=9932

źródło okładki: http://www.mp.pl/ksiegarnia/info.php?id=9932