Hillary i Bill Clintonowie. Tom 3. Morderstwa

Wydawnictwo: Wektory
Hillary (And Bill) The Murder Volume: Part Three of the Clinton Trilogy
Polaco

W trzecim tomie swojej demaskatorskiej książki Victor Thorn gromadzi brutalne fakty i doniesienia medialne na temat chyba najbardziej chyba ponurego aspektu działalności prezydenckiej pary Clintonów – ogromnej ilości niewyjaśnionych zabójstw i tzw. samobójstw w najbliższym ich otoczeniu. Autor opisuje nieznane polskiemu czytelnikowi wydarzenia, starając się dokonać jak najszerszej ich syntezy. Z dziennikarską pasją przeprowadza skrupulatną analizę wszystkich tzw. zbiegów okoliczności.

W USA mówi się o tak zwanej Clintonowskiej liście śmierci. Znacząca liczba osób w jakiś sposób związanych z Billem i Hillary, przede wszystkim zaś tych, którzy byli w stanie im zaszkodzić, zmarło przedwcześnie i w niejasnych okolicznościach.

Clintonowie od początku związani byli z amerykańską mafią Dixie, przy je pomocy dokonując transferu miliardów dolarów w postaci kokainy, gotówki i broni, których handel i przemyt nadzorowali. Ich rodzimy stan Arkansas w czasie ich rządów stał się narkorepubliką, gdzie wyprano więcej brudnych pieniędzy niż w owym czasie przepłynęło przez nowojorskie banki. Szczegółowe dane na temat afery Whitewater, skandalu związanego z BCCI, afer Travelgate i Filegate oraz nielegalnych zysków giełdowych ukazują czytelnikom prawdziwe oblicze Hillary i Billa.

Ta książka opowiada jednak nie tylko o Clintonach. To, co robią Hillary i Bill – ich oszustwa, zdrady, malwersacje, ukryte interesy i kłamstwa, są ilustracją tego, w jaki sposób degeneruje się system demokratyczny. Możliwość zajrzenia za zasłonę władzy pozwala czytelnikowi zrozumieć, że tak zwani reprezentanci ludu faktycznie reprezentują tylko siebie i swoje, czasem brudne i ciemne, interesy.

źródło opisu: swiatksiazki.pl

źródło okładki: swiatksiazki.pl