Qwerty: Więzi rodzinne

Seria: Qwerty
Wydawnictwo: Amazon
MonikaSzostek

Qwerty Seymore przyciąga do siebie kłopoty: dziwne przesunięcia w czasie, których nikt inny nie zauważa, podejrzany listonosz i James Miles w domu ciotki Adeli to dopiero początek ciągu wydarzeń, które doprowadzą do zgubnych konsekwencji. Nie pomaga i to, że Qwerty poznaje tajemniczą piękność, jasnowłosą Kate, która na rodzinne obiady chadza z Asqualorem, największym przeciwnikiem chłopca. Czy Qwerty zdoła uchronić Angelinę i resztę swoich przyjaciół przed bezwzględnymi wrogami? "Qwerty: Więzi Rodzinne" to czwarta część sagi o Qwertym Seymorze.

źródło opisu: www.amazon.co.uk

źródło okładki: www.amazon.co.uk