Jan Paweł II w Polsce. Fragmenty homilii i przemówień

Wydawnictwo: Świat Książki

Summa wszystkich ośmiu pielgrzymek Ojca świętego do Polski. Od pierwszej, historycznej homilii z czerwca 1979 roku, kiedy to na pl. Zwycięstwa padły słynne słowa Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi! , po ostatnie pożegnanie na lotnisku w Balicach. Papież mówio wierze, religii, kościele, tradycji, o życiu społecznym i pracy, odnosi się do wciąż zmieniającej się sytuacji w kraju.

MomentForBook | 2015-05-30
kocham_cie | 2015-01-22