TRZEŹWIEĆ RAZEM

Wydawnictwo: Instytut Psychologii Zdrowia
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Joanna

Znana specjalistka w dziedzinie uzależnień omawia specyficzne problemy, z jakimi zmagają się trzeźwiejące małżeństw pary, w których mąż alkoholik już nie pije i leczy się. Autorka analizuje, co dzieje się między partnerami, co szkodzi ich małżeństwu i jak można poprawić wzajemne stosunki.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Joanna | 2016-08-15
Przeczytana: 2006 rok

To była jedna z pierwszych książek, jakie przeczytałam podczas pisania pracy licencjackiej...
Jednym słowem, to krótki zbiór bardzo przydatnej wiedzy, wykorzystywanej nie tylko do celów naukowych, ale i w codziennym życiu.

Na półkach