fantastyka
komiksy
KotWBookach

Tropem Pawła K. podąża tajemniczy prześladowca, który zdaje się wiedzieć, kim jest człowiek w masce Incognito. Przyparty do muru i opuszczony przez swoich sojuszników młody bohater nie ma wątpliwości, że gdy tej nocy zegar wybije północ, w mieście poleje się krew.

Pytanie tylko czyja...

źródło opisu: Sol Invictus, 2016

źródło okładki: http://sol-shop.pl/

KotWBookach | 2016-08-15

W dzisiejszej notce wracam do „Incognito: Niesamowitego przypadku Pawła K.”. Tym razem jednak, zamiast wznowieniami, zajmę się czymś względnie aktualnym. Nie owijając w bawełnę: "Kolory Grozy, część druga", siódmy zeszyt serii.

Jak możecie sobie przypomnieć, akcja poprzedniej części przygód niewidzialnego Pawła (zrecenzowanej przeze mnie jakiś czas temu) pozostawiła zarówno czytelnika, jak i bohatera w dość nieciekawym położeniu, u stóp górującego nad jego głową opancerzonego skurczybyka. Ów skurczybyk nie tylko znał tożsamość naszego superbohatera-amatora, ale też "zaprosił" go do dżentelmeńskiego pojedynku pod groźbą kontynuowania swojej serii morderstw w razie niestawienia się. Jak ma się okazać bardzo szybko, enigmatyczny morderca ma całkiem niezły powód, aby nieszczególnie szanować pana Incognito – to ten sam facet, którego napad na stację benzynową powstrzymał heros w czasie swojej pierwszej nocy. Pobity do nieprzytomności, a później zgarnięty przez policję, Radosław...

PanKajtek | 2017-04-02
ablam | 2017-07-04