Incognito #6: Kolory grozy część 1

Cykl: Incognito. Niesamowity przypadek Pawła K. (tom 6)
Wydawnictwo: Sol Invictus
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
fantastyka
komiksy
KotWBookach

Po otrzymaniu krwawego ostrzeżenia, Paweł K. zdaje sobie sprawę, że ktoś zna jego podwójną tożsamość. Tym razem to jemu przyjdzie się zmierzyć z niewidocznym przeciwnikiem, który zdaje się wiedzieć o nim wszystko.

Zeszyt zawiera również bonusową historię pt. „Pożegnanie” autorstwa Piotra Czarneckiego i Moniki Filipiak.

źródło opisu: Sol Invictus, 2015

źródło okładki: http://sol-shop.pl/

KotWBookach | 2016-08-15

Niewidzialność to jedna z najbardziej czadowych supermocy, jakie można mieć! Pomyślcie o tej całej gamie zastosowań, jakie można znaleźć dla czegoś takiego. Zjazd rodzinny, na którym trzeba wycałować wszystkie ciotki z czeterech stron świata? Puff! Nudne korpo-zebranie, na którym szef jak zwykle mówi o tym, jak ważna jest synergia? Puff! Randka w ciemno z dziewoją, która z automatu mówi, że jest weganką, robi crossfit i żywi się tylko "organiczną" żywnością? Puff! Empik jak zwykle ma całą masę książek, które oczywiście musisz dodać do swoich zbiorów, a na które absolutnie cię nie stać?* Puff! Wspaniała wizja. "Incognito: Niesamowity przypadek Pawła K." opowiada właśnie historię kogoś, kto taki niezwykły talent posiadł. I chociaż wciąż stawiam pierwsze kroki w świecie polskiego komiksu, zwłaszcza tego superbohaterskiego, właśnie z tego powodu zainteresowała mnie ta seria. Dziś na tapecie – zeszyt szósty... Od którego przyszło mi rozpocząć kontakt z "Incognito".

Pozwoliłem...

ablam | 2017-07-04