Kukły

Wydawnictwo: Tower Press

On i ona. Doświadczeni przez codzienność, w której prawda miesza się z pozorami, próbują się zatrzymać i poznać drugą stronę swojej świadomości.Poddając się chciejstwom, zachłystując chwilą, rezygnując z oschłości, stawiają sobie pytania zasadnicze, a te, z konieczności, prowadzą do poszukiwania sensu życia, czyli miłości. Fabuła powieści ciekawie balansuje pomiędzy realizmem a sennym marzeniem, niepostrzeżenie i tajemniczo jeden świat przechodzi w drugi, co pozwala uwypuklić konflikt pomiędzy osobistymi pragnieniami a przywiązaniem do stereotypów.To opowieść o ludziach, nie ograniczonych do polityki i ekonomii, którzy zrozumieli, że w czasach konsumpcji warto ratować swoją duszę, czyli siebie nie zapomnieć. To także opowieść pełna liryzmu, ale i perwersji podszytej jej absurdem.

Verushka | 2014-06-07
panzoro | 2014-02-03