Małżeństwo poddane Chrystusowi

Wydawnictwo: Apostolicum
9788370319618
poradniki

Piękne, pełne miłości i szczęścia małżeństwa nie biorą się znikąd. One są wykuwane przez Chrystusa z naszego życia. Trzeba Mu tylko na to pozwolić. Trzeba otworzyć swoje serce i powiedzieć Mu: „Przyjdź, odbuduj nasze małżeństwo. Przyjdź, uzdrów to, co zostało zranione przez grzech. Przyjdź, naucz nas kochać siebie bezwarunkowo i za darmo. Przyjdź, prowadź nas do dialogu i przebaczenia....

Piękne, pełne miłości i szczęścia małżeństwa nie biorą się znikąd.
One są wykuwane przez Chrystusa z naszego życia. Trzeba Mu tylko na to pozwolić. Trzeba otworzyć swoje serce i powiedzieć Mu: „Przyjdź, odbuduj nasze małżeństwo. Przyjdź, uzdrów to, co zostało zranione przez grzech. Przyjdź, naucz nas kochać siebie bezwarunkowo i za darmo. Przyjdź, prowadź nas do dialogu i przebaczenia. Przyjdź, uczyń nasze małżeństwo świętym i szczęśliwym".
Niezależnie od tego, w jak wielkim kryzysie znajduje się dzisiaj wasze małżeństwo. Bóg ma moc je uzdrowić. Jeżeli Go do niego zaprosicie i przyjmiecie Ewangelię, nie ma możliwości, by wasze małżeństwo się rozpadło. Bóg jest większy od każdego problemu i ma moc go rozwiązać.
Być może nie macie kryzysu małżeńskiego, ale pamiętajcie o, tym, że wasze małżeńskie życie może wyglądać jeszcze piękniej. Jezus, patrząc na wasze małżeństwo, każdego dnia może powiedzieć: „To, co najpiękniejsze, dopiero przed wami". Tak! To, co najpiękniejsze, dopiero przed wami. Ale tylko z Jezusem, bo On jest Tym, który prowadzi do pełni życia.
Nie lękajcie się! Poddajcie małżeństwo Chrystusowi!

Autorzy: Krzysztof Kralka SAC, Urszula i Jacek Cupriakowie, Aneta i Grzegorz Gałkiewiczowie

źródło opisu: http://www.apostolicum.pl/shop/?p=2&id_product=1951

źródło okładki: http://www.apostolicum.pl/shop/?p=2&id_product=1951

Okulary_na_nosie | 2016-08-21
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 20 sierpnia 2016

książka zmuszająca do zastanowienia i refleksji, pomimo deklaracji autora, że jest skierowana do małżeństw sakramentalnych zawiera w sobie dużo wskazówek, z których może skorzystać każdy, nawet w relacjach z rodzicami, rodzeństwem i teściami...

Joanna Dębowiak | 2017-08-08
Mephala | 2017-03-07