Czarny kodeks

Cykl: Parrish Plessis (tom 2)
Wydawnictwo: Solaris

Trójka to parszywe miejsce.Zbrodnia i gwałt to codzienność.Obłuda i zdrada to chleb powszedni.Sumienie i miłość pojęcia nieznane.

Armagedon | 2015-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2015

Bardzo ciekawa historia, niezwykle nieumiejętnie opowiedziana. Autorka często gubi wątki i często nie tłumaczy wszystkiego tak jak by się chciało a w zamian za to przytłacza czytelnika ogromną ilością informacji. Mimo kunsztu pisarki, opowiadanie wciąga i czyta się przyjemnie, i zastanawiam się czy nie sięgnąć po kolejną część.

Rafał Splisteser | 2016-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2016

Od samego początku męczyłem się czytając tą książkę. Mimo dobrego pomysłu na powieść, książka przynudza. momentami nie potrafiłem przeczytać jednego rozdziału. Powiązanie przeszłości - szamani z robotami, genetyką dobre jednakże wykonanie kiepskie

Klaudia Pala | 2013-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2013

Nie jest to książka,którą chciałabym jeszcze raz przeczytać.Dodam tylko tyle, że historia jest świetna ,ale zbyt uboga w słowa.

zieloniutki | 2016-09-05
Jestem_Lukasz | 2015-05-17