Fotel Orła

Wydawnictwo: Świat Książki
La silla del aguila
83-7311-980-9
Fotel, Orła

Meksyk, rok 2020. Z powodu konfliktu ze Stanami Zjednoczonymi zostaje wyłączony satelita zapewniający łączność w całym Meksyku. Nie działają telefony, internet, faksy. W tej niecodziennej sytuacji ludzie wracają do tradycyjnego sposobu komunikacji - piszą listy. Z jednej strony stają się one niezwykłym oskarżeniem zgubnego pragnienia władzy i fascynacji polityką. Z drugiej zaś, pięknym romansem, pasją i uczuciami utrwalonymi na papierze.

McNulty | 2016-05-23
fermina | 2016-02-08