Chandler

Okładka książki Chandler Laurelin Paige
Okładka książki Chandler
Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Uwikłani (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Uwikłani (tom 5)
Chandler
Wydawnictwo Kobiece
2017-05-17
2017-05-17
2016-09-20
Sylwia Chojnacka
uczucia seks erotyka biznesmen playboy kariera

Okładka książki Gwiazdor Laurelin Paige, Sierra Simone
Gwiazdor Laurelin Paige, Sie...
Okładka książki Gliniarz Laurelin Paige, Sierra Simone
Gliniarz Laurelin Paige, Sie...

Fajna książka. Nowa perspektywa na rodzinę Pricesów i ciekawe porównanie młodego chłopaka, który ma w sobie za dużo emocji i musi sam się strofować, żeby nie zakochiwać się do poprzednich tomów gdzie był Hudson bez emocji.
Koniec był zadowalający. :)

Koniec był zadowalający. :)

Tytułowy Chandler bardzo mi się podobał. Widać w nim było dojrzałość oraz totalne przeciwieństwo swojego brata.
Jego historia, choć krótka, była równie ciekawa co jego brata.

Cała opowieść w pewnym sensie była urocza. Nie zabrakło gorących scen, ale też według mnie trochę za ostrych.

Sami bohaterowie dali się polubić. Aczkolwiek czytając opis spodziewałam się bardziej zbuntowanej i upartej głównej bohaterki, niż w rzeczywistości była. A po nim, z kolei, spodziewałam się bardziej rozpieszczonego chlopaka i dlatego on mnie pozytywnie zaskoczył.

Jego historia, choć krótka, była równie ciekawa co jego brata.

Uwielbiam książki z tej serii. Jak zawsze bardzo wciągająca.

Uwielbiam książki z tej serii. Jak zawsze bardzo wciągająca.

Może być choć historia Hudsona zdecydowanie lepsza

Może być choć historia Hudsona zdecydowanie lepsza

Miło czasami przeczytać o mężczyźnie, który jednak nie wie wszystkiego, nie jest idealny, stresuje się, martwi, nie wie czy dobrze postępuje i jest po prostu zagubiony. Taki właśnie w tej części był dla mnie Chandler. Gdy spotyka go coś nowego nie potrafi sobie tego poukładać w głowie i dobrze, bo to reakcja normalnego człowieka, a nie wiecznie doskonałych mężczyzn jacy są przedstawiani w tego typu książkach. Także to było dla mnie na plus, cała historia miłosna też fajnie opisana, poznawanie siebie nawzajem, swoich granic i tego co ta druga osoba wyzwala w pierwszej. I ten smaczek, czyli pojawienie się Celi ( chociaż od początku można było się domyśleć, że to właśnie ona jest macochą Genevive ),ale ciekawa jestem jak w ostatniej części namiesza w życiu Hudsona i Alayny ( a może to nie ona namiesza, tylko ktoś inny ;) ) Hmmm... także chcąc nie chcąc seria musi być skończona. ;P

Nie zachwyciła nie ta część tak jak wczesniejsze

Nie zachwyciła nie ta część tak jak wczesniejsze

Strata czasu, ale serie dostałam w prezencie, wiec czytam ;)

Strata czasu, ale serie dostałam w prezencie, wiec czytam ;)

93/2020
Fajna historia Chandlera. Czas przy niej szybko minal

93/2020
Fajna historia Chandlera. Czas przy niej szybko minal

Młodszy brat Hudsona mając wszystko podane na srebrnej tacy, żyje jak pączek w maśle. Ten 24-letni kochliwy ponad wszystko lekkoduch poznaje tajemniczą Genevieve i oczywiście szybko traci dla niej głowę, przy okazji odkrywając, że lubi czasem poddusić i przylać tej pannie pasem, czyli mamy historię jakich wiele. W serię zgrabnie wplecione są są więzy rodzinne, bo Chandler jest z Pierce'ów, ale rodzina Genevieve ma nowego członka, którego niestety czytelnik już zna i zapewne bardzo nie lubi...
No przeciętne czytadełko, ciekawa już jestem jaka bomba zostanie rzucona w części ostatniej.

Chandler to młodszy brat Hudsona. Pewny siebie, bezczelny, przystojny młody biznesmen. Który słynie z ciągłych flirtów i romansów z kobietami którym łamie serca. Nie snuje planów na przyszłość i korzysta z życia. Jedyny jego plan to zawsze doprowadzić kobietę do orgazmu i to nie jednego. Kiedy poznaje Genevieve wszystko się zmienia.

Genevieve to piękna, inteligentna, pewna siebie, pyskatą jak diabli młodą kobieta. Chce udowodnić ojcu ile jest warta i że też zna się na biznesie. Twierdzi, że żaden mężczyzna nie jest w stanie jej zaspokoić. A kiedy podważa umiejętności Chandlera zaczyna się robić ciekawie.

Chandler za wszelką cenę stara się udowodnić jej, że nie ma sobie równych. A ona wiecznie podważa jego autorytet i doprowadza do furii. Tak jak on ją.

Ale odkrywa w sobie również to że chcę ją chronić i mieć przy sobie. Tylko czy na pewno odkrywa, może zawsze był dobry, czuły i pragnął miłości. Ale żeby nikt go nigdy nie skrzywdził przywdział maskę bezczelnego playboya.

Ciętym ripostą i pyskówek nie będzie końca. A tych dwoje wywróci swoje życia do góry nogami. Pojawią się tajemnice i osoby z przeszłości Hudsona które mogą zniszczyć wszystko. Chandler pozna rodzinne tajemnice.

Czy Chandler i Genevieve będą razem? Czy dogadają się i pokonają przeciwności? A może chęć chronienia rodzinny zniszczy wszystko?

Książkę czyta się przyjemnie i będzie można się pośmiać dzięki ich pyskatym rozmową. Nie zabraknie również erotyzmu, namiętności, zmysłowości.

Genevieve to piękna, inteligentna, pewna...

• 2017