Cycus i Penias na randce

Wydawnictwo: Philip Wilson

Cycus i Penias na randce to kontynuacja książki Kobiety są z Cycus, mężczyźni z Peniasa . Ta parodia poradników dotyczących związków damsko-męskich takich jak na przykład głośne prace Johna Graya z cyklu Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus niezwykle dowcipnie żongluje psychologicznymi schematami, wykpiwa rozpowszechnione stereotypy, jest zarazem zabawna i prowokująca. Autorzy z humorem podsuwają czytelnikom sposoby przetrwania poszczególnych faz romansu, udzielają zaskakujących i prześmiesznych odpowiedzi na pytania, które każdy z nas chciałby zadać.

hienka7 | 2012-05-28
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 28 maja 2012

Książka jest parodią poradników o stosunkach damsko-męskich. Oryginału nie czytałam więc nie wiem jak się ona ma do niego, ale napisana jest przez dwoje komików estradowych więc wydawałoby się, że powinna być zabawna. I teraz mam dylemat bo albo ja się nie znam albo ten rodzaj żartu nie dotarł do mnie. Nie mogę powiedzieć, że polecam.

zetens | 2012-10-24
Naira | 2016-01-02