Samotna gwiazda

Lonely Star
Przygodowa i Romans
przygodowa
Wicia_Wikcia

Kilka tygodni przed wyjazdem do college'u Chloe z chłopakiem i dwóją przyjaciół wyrusza na wielką europejską wyprawę. Ich celem jest Barcelona, która obiecuje romans i tajemnice. Jednak wcześnie muszą przejechać przez kilka miast Europy Wschodniej, by uregulować stary rodzinny dług. Podróżując pociągiem przez obcy krajobraz postkomunistycznego świata, Chloe poznaje chłopaka, który jedzie na wojnę. Johnny wiezie ze sobą gitarę, ma urzekający uśmiech, a jego życie jest pełne sekretów.Wyprawa staje się zdradliwą podróżą do najmroczniejszej historii Europy i przeszłości Johnny'ego - podróżą, która może rozerwać więzi łączące przyjaciół od lat. W drodze do Rygi przez Treblinkę doi Triestu Chloe musi stawić czoło najgłębszym pragnieniom, które nie przystają do przyszłości, o jakiej do niedawna marzyła. Dla Chloe i Johnny'ego jedno jest pewne. Bez względu na cel podróży ich życie już nigdy nie będzie takie samo.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie