52 KOLORY ŻYCIA t.2

Wydawnictwo: Pociąg do natury, Magdalena Kozioł
ROMANS, BESTSELLER, 52, KOLORY, ŻYCIA, II, TOM,
Magdalena

Kontynuacja porywającej historii o Sally i jej miłości. W drugim tomie bOhaterka musi podejmować bardzo trudne decyzje, niestety wbrew własnemu sumieniu i zdrowemu rozsądkowi, ale czego nie zrobi się dla miłości? Można się o tym przekonać siegąjąc po tę barwną powieść 52 KOLORY ŻYCIA. Książka (tom II) zawiera siedem kolejnych rozdziałów od 6-ego do 12- ego. Oczywiście każdy opisuje inny kolor życia. Książka jest napisana z ogromną wrażliwością i emocjami. Idealna dla osób, które lubią romanse z przesłaniem. Przepiękna okładka w kolorze wyrazistej fuksji zachęca do zapoznania się z wnętrzem książki i jej treścią.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

izabela81 | 2017-01-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017 rok
Przeczytana: 20 stycznia 2017

W tym tomie dalej przyglądamy się losom Sally i Jacka. Kobieta wraca do domu, by odwiedzić ojca w szpitalu, a przy okazji odpocząć po ostatnich przejściach. Po tym czasie ponownie wyjeżdża nad morze. Ale nie będzie tak spokojnie. Ponownie nie obędzie się bez przygód. Będzie kolejny "wypadek", mafijne porachunki i znowu pojawi się przystojny komisarz. A że zajęty... no cóż.

Drugi tom "52 kolorów życia" jest kontynuacją losów bohaterów z pierwszej części. Byłam niezwykle ciekawa, jak potoczą się ich losy. Dotąd poukładane życie obu par zaczyna się burzyć. Pojawiają się dylematy moralne, które będą zagłuszane przez głos serca. Bohaterowie chwilami zapominają, że ich postępowanie i decyzje będą miały wpływ na innych. W tym tomie mamy okazję lepiej poznać i zrozumieć postępowanie bohaterów. Emocji oczywiście również nie zabrakło. Choć w tej części jest ich zdecydowanie więcej. Już sama okładka i kolory są tego zapowiedzią.

"Pewnych rzeczy nie jesteś w stanie zaplanować, ani im...

Grazia_czytaninka_ | 2017-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2017

Po przeczytaniu I tomu, byłam strasznie ciekawa dalszych losów Sally, więc czym prędzej sięgnęłam po kolejny tom. Autorka po raz kolejny wniosła do mojego życia wiele barw przez co czasem sama zastanawiam się, które z nich goszczą lub gościły w moim życiu.

Sally, zawsze wiedząca czego chce, tym razem ma mętlik w głowie. Już sama nie wie co ma zrobić. Wie, że ma narzeczonego, ale coś ją ciągle popycha ku Jackowi. Jak widać, nie zawsze jesteśmy w stanie zapanować nad naszym sercem, czasem coś podświadomie pchnie nas w innym kierunku. Bywa, że jedno spojrzenie może zmienić całe nasze dotychczasowe życie.

Magdalena Kozioł pisze emocjami, które przelewają się nie tylko na bohaterów jej książek, ale również na nas czytelników. Otrzymujemy tutaj niejaki romans, ale są również poboczne wątki kryminalne, które dodają książce animuszu.

Ile razy w Waszym życiu mieliście dylematy moralne? Ile razy zastanawialiście się, czy aby na pewno słusznie postępujecie? Czy to, co robicie nie...

Hanna | 2017-04-26

W drugim tomie 52 kolorów życia autorka częstuje czytelnika kolejnymi barwnymi rozdziałami. Tym razem spotykamy się z takimi kolorami jak: granatowy, fioletowy, burgund, szafirowy, czekoladowy, bursztynowy i czerwony. Wszystkich zaintrygowanych tą barwną książką, a także tych, których uwagę przykuł pierwszy tom serii, serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją recenzją. Kontynuacja losów Sally rozpoczyna się wyjątkowo smutno kobieta wraz z Tomkiem pojawia się w szpitalu, gdzie po zawale przebywa jej tata. Kiedy po pewnym czasie stan ojca Sally się poprawia, i młoda kobieta również zaczyna czuć się już lepiej, wraca nad morze. Tam pragnie kontynuować swoje przedsięwzięcie – otwarcie sklepu z kosmetykami. Wizyta nad morzem po raz kolejny dostarczy Sally wiele przygód. Kolejny „wypadek”, mafijne porachunki, a także spotkanie z nieziemsko przystojnym policjantem Jackiem Poznańskim,...

Kosz_z_Książkami | 2016-11-20

52 kolory życia Tom II – powrót nad morze

Pisana emocjami i barwami historia Sally nabiera tempa z każdą kolejną strona. W drugim tomie 52 kolorów życia autorka zabiera czytelnika przez siedem rozdziałów i siedem barw. Co przyniosą ze sobą kolory: granatowy, fioletowy, burgund, szafirowy, czekoladowy, bursztynowy i czerwony? Wszystkich ciekawych odpowiedzi na to pytania, a także tych, których zaintrygował pierwszy tom serii, serdecznie zapraszam do lektury recenzji.

Drugi tom, jak nie trudno się domyślić, kontynuuje historię Sally, zabierając czytelnika do chwili, w której zakończyła się jego wcześniejsza przygoda. Młoda kobieta, narzeczony, a do tego przypadkiem poznany żonaty policjant, który zawrócił bohaterce w głowie. Co wygra: rozsądek czy nieposłuszne serce? Autorka zaprasza czytelnika do poznania dalszego ciągu subtelnego i barwnego romansu Sally i komisarza Poznańskiego.

Historia nabiera rumieńców i toczy się coraz szybciej - jedne więzi się zacieśniają, inne ulegają...

www.stanzaczytany.blogspot.com

Nowym czytelnikom już na wstępie chciałabym wyznać, że to nie jest normalna książka, którą spotykamy na polskim rynku. 52 kolory życia - jak sama nazwa wskazuje - koncentruje się na barwach życia. Pisana emocjami powieść pokazuje nam, jak nieobliczalne może być życie, gdy tylko wgłębimy się w jej tajniki. Romantyczna dusza autorki jest aż nad wyraz wyraźna w treści. Jeśli więc lubicie tego typu książki, zapraszam na recenzję pierwszej części oraz na recenzję drugiego tomu, którą znajdziecie poniżej.

Jak w poprzednim tomie, tak i teraz każdy rozdział jest zatytułowany numerem tygodnia oraz kolorem, na którym skupia się siedem dni. Można przebrnąć przez tę książkę koncentrując się na fabule, niemniej jednak radzę, aby zauważyć znaczenia, czy toteż wskazówki przeznaczenia, które autorka podsunęła nam przed nos. To dzięki nim 52 kolory życia nie są pospolitą obyczajówką, romansem. Tutaj możemy spowolnić swoje tempo życia i przeczytać o tym, co zwykle...

Jak wiele barw i ich odcieni może mieć życie? Czy każdy z nas postrzega je tak samo? Każdy z nas ma swoje kredki i własne kolory, czy może w którymś momencie mieszają się one, tworząc coś nowego, świeżego i oryginalnego? No i jaki jest oczywiście kolejny tom cyklu? Jak wszyscy dobrze wiedzą w seriach tak już bywa, że czasami ciężko napisać lepsze kolejne tomy, niż ten pierwszy. Jak było tym razem?

52 kolory życia tom II to zdecydowanie lepsza część barwnej serii. Strona językowa jest coraz lepsza, a historia wciąga niczym wir na oceanie. To subtelny romans, opowiedziany za pomocą niezwykłych kolorów i najróżniejszych odcieni, których w tempie codziennego życia niestety zazwyczaj nie zauważamy.

Więcej na: http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2016/09/52-kolory-zycia-tom-ii-magdalena-kozio.html

"52 kolory życia tom II" to kontynuacja bardzo barwnej i przesiąkniętej rozmaitymi emocjami opowieści o pięknej Sally i jej niespodziewanej miłości. Zagłębiając się w historię, możemy zobaczyć rodzącą się miłość głównej bohaterki i Jacka, przystojnego policjanta, który ma żonę i dziecko. Zakazane uczucie wzbudza w Sally ogromne wątpliwości i trudne moralne dylematy. Jak to wszystko się potoczy? Postacie pójdą za głosem płatającego figle serca, czy stąpając twardo po ziemi, zwalczą powstającą więź? Musicie koniecznie przekonać się sami!

"Oczywiście, że ludzkie piękno trzeba doceniać i nawet podziwiać, można się nim nawet zachwycać. Jednak, gdy zaczynamy się przyzwyczajać do czyjegoś piękna, to wtedy sytuacja staje się zupełnie inna. I absolutnie nie można powiedzieć, że to jest złe, dopóki nikomu tym nie wyrządza się krzywdy."

Pierwszy tom, mimo iż mnie nie do końca "powalił", zakończył się w momencie wzbudzającym moją ciekawość. Chciałam poznać dalsze losy bohaterów i miałam taką...

Ania | 2017-05-02

Książka została podzielona na siedem rozdziałów, gdzie każdy rozdział, odpowiada danej barwie. Tym razem Pani Magda pokazuje nam ciemniejsze kolory. Ciemne barwy towarzyszą życiu bohaterów, wiele się zmienia, wiele rzeczy wydaje się innych.

Historia przedstawiona w drugiej części rozpoczyna się w szpitalu. Ojciec Sally dostał zawału i teraz cała rodzina czuwa przy jego łóżku. Następnie życie toczy się dalej, w bardzo spokojnym tempie. Zmiana następuje, kiedy Sally wypiła o jedną lampkę wina za dużo i postanawia odpisać na wiadomość policjanta, poznanego nad morzem. Ich rozmowa zbiega do jednego tematu. Jacek proponuje Sally wspólne spotkanie, gdy ponownie odwiedzi nadmorską miejscowość. Dziewczyna wie, że w domu ma kochającego Narzeczonego i nie chce wchodzić w głębsze relacje z żonatym policjantem. Udaje się nad morze, nie informując o tym nowego znajomego. Jednak los ma przygotowany dla Sally inny plan i dochodzi do spotkania tych dwojga ludzi.

Jak już wspominałam, książka...

Nemezis | 2017-01-17
Przeczytana: 15 stycznia 2017

W ramach jednego Book Toura miałam możliwość przeczytania od razu dwóch tomów powieści Magdaleny Kozioł "52 kolory życia". Tom pierwszy niespecjalnie przypadł mi do gustu i gdybym nie zgłosiła się do tej akcji, najprawdopodobniej na nim ta moja przygoda by się zakończyła. Koniec końców cieszę się jednak, że stało się inaczej.

W dalszym ciągu śledzimy losy Sally i Jacka. Kobieta wraca z narzeczonym do domu, by odwiedzić ojca w szpitalu i dojść do siebie po ostatnich przejściach. Gdy tylko czuje się na tyle dobrze, by wrócić do pracy, znów przyjeżdża nad morze. Tym razem również nie obędzie się bez przygód. Kolejny "wypadek", mafijne porachunki, no i oczywiście na jej drodze znów stanie przystojny (choć zajęty) komisarz. Podobno to, co ma się wydarzyć, zdarzy się tak czy inaczej, nawet jeśli próbujemy temu zapobiec. Czy silna wola Sally wystarczy? A może przed przeznaczeniem naprawdę nie da się uciec?

Drugi tom "52 kolorów życia" Magdaleny Kozioł pozytywnie mnie zaskoczył. Widać...

DonataBosak | 2016-12-20
Przeczytana: 19 grudnia 2016

Tom drugi to kontynuacja powieści o losach Sally i budzącym się uczuciu między nią a Jackiem- żonatym policjantem. Dotąd poukładane życie zaczyna się burzyć a dylematy moralne zostają przyćmione przez głos serca. Sally poddaj mu się całkowicie i ulega urokowi i kolejnym kolorom życia.

Ten tom, również czyta się lekko i przyjemnie. Nie można się nudzić, bo zwrot akcji następuje szybko i za każdym razem życie od nowa nabiera innych kolorów. Nawet umieszczony element kryminarny ma swój kolor, dzięki temu można się przekonać, że życie nie jest czarne albo białe. W tym tomie zaczyna się granatem, poprzez fiolet,burgund,szafir, czekolade, bursztyn a na czerwieni kończywszy. Książkę polecam, sami się przeonajcie jaki kolor ma obecnie Wasze życie.

Książkę miałam okazję przeczytać dzięki book tour zorganizowanym przez www.poligon-domowy.blogspot.com . Dziękuję.