Świat według Zamaluchów

Wydawnictwo: Studio Pod Drabinami
gabbi

Namiętność, magia, podstęp, proroctwo i krwawa walka charakterów. Dziki i namiętny Kliven Opanowany siłą tajemniczych Nedów Paun Ojcobójca, młody i niesforny Feksis Arofis, jego brat, wychowany w świecie mędrców ŚWIAT WEDŁUG ZAMALUCHÓW rozbawi nas i zaskoczy, gdyż nawet Rodzice – uważają Zamaluchy - odczują niekiedy intelektualną satysfakcję z tej lektury. To książeczka przeznaczona także...

Namiętność, magia, podstęp, proroctwo i krwawa walka charakterów.
Dziki i namiętny Kliven

Opanowany siłą tajemniczych Nedów Paun

Ojcobójca, młody i niesforny Feksis

Arofis, jego brat, wychowany w świecie mędrców

ŚWIAT WEDŁUG ZAMALUCHÓW rozbawi nas i zaskoczy, gdyż nawet Rodzice – uważają Zamaluchy - odczują niekiedy intelektualną satysfakcję z tej lektury. To książeczka przeznaczona także dla rodzinnych rozmów podczas spacerów i wspólnych kolacji. Chociaż nie wymaga wyjaśnień, może być wciąż wyjaśniana. Opowiadania powstały w świecie dzieci, pokazując, że nasza codzienność jest zawsze niezwykła, prowokuje do myślenia...wystarczy popatrzeć. Książeczka wprowadza w atmosferę życia rodzinnego przenikanego zamyśleniem, które rodzi się nie na uniwersytecie, lecz – w rozbudzących ciekawość - sytuacjach życiowych, często dowcipnych, niekiedy poetyckich. Świat Zamaluchów, nietypowy gatunek literacki ‘filozofii dla dzieci’, znajdzie kontynuację w kolejnych zbiorach opowiadań inspirowanych niezwykłością codzienności. Napisał Pan Filozof.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!