Ford Fiesta (od III 2002 do VII 2008)

Tłumaczenie: Sławomir Polkowski
Seria: Sam Naprawiam Samochód
Wydawnictwo: WKŁ
9788320618389
motoryzacja
wipptal

Bogato ilustrowany fachowy poradnik dla użytkowników samochodów osobowych Ford Fiesta, produkowanych od marca 2002 do lipca 2008 w wersjach hatchback 3- i 5-drzwiowych, wyposażonych w silniki benzynowe 1,25 Duratec 16V typu FUJA/FUJB (70 KM), 1,3 Duratec 8V typu BAJA (60 KM) i A9JA/A9JB (70 KM), 1,4 Duratec 16V typu FXJA/FXJB (80 KM), 1,6 Duratec 16V typu FYJA/FYJB (100 KM) oraz 2,0 Duratec ST typu N4JB (150 KM), jak również wysokoprężne 1,4 TDCi Duratorq typu F6JA/F6JB/F6JC (68 KM) i 1,6 TDCi Duratorq typu HHJA/HHJB (90 KM). Podano m.in. plan obsługi technicznej, opis czynności obsługowych i naprawczych, możliwych do wykonania we własnym zakresie. Książka może służyć również użytkownikom samochodów Mazda 2 z lat 2002-2006, które były zunifikowane konstrukcyjnie z samochodami Ford Fiesta.

źródło opisu: http://www.wkl.com.pl/ford-fiesta-od-iii-2002-do-vii-2008,1,1,1361?

źródło okładki: http://www.wkl.com.pl/ford-fiesta-od-iii-2002-do-vii-2008,1,1,1361?

wipptal | 2016-08-11
Na półkach