His Girl Friday. Circle of Gold
HarperCollins

Gotowa na wszystko Danetta świetnie sobie radzi w roli sekretarki Cabe’a Richtera. Udaje jej się unikać sporów z szefem, chociaż jest on niezwykle porywczym człowiekiem. Wszystko zmienia się podczas firmowego spotkania. Gdy Cabe żarliwie całuje Danettę, oboje zaczynają się postrzegać w zupełnie innym świetle. Są sobą coraz bardziej zafascynowani, jednak żadne z nich nie myśli o wspólnej...

Gotowa na wszystko
Danetta świetnie sobie radzi w roli sekretarki Cabe’a Richtera. Udaje jej się unikać sporów z szefem, chociaż jest on niezwykle porywczym człowiekiem. Wszystko zmienia się podczas firmowego spotkania. Gdy Cabe żarliwie całuje Danettę, oboje zaczynają się postrzegać w zupełnie innym świetle. Są sobą coraz bardziej zafascynowani, jednak żadne z nich nie myśli o wspólnej przyszłości. Danetta wyznaje tradycyjne wartości, a Cabe od dawna nie wierzy w miłość...

Słodko-gorzkie pocałunki
Kate ma dwadzieścia dwa lata, dyplom szkoły dla sekretarek i duże pokłady optymizmu. Z radością przyjmuje pracę u Gilberta Callistera, zamożnego ranczera. Gilbert często powtarza, że nie szuka ani żony, ani matki dla swoich córeczek. Po co? Przecież Kate nigdy nie ośmieliłaby się myśleć o nim jako o ewentualnym partnerze życiowym. Nieoczekiwanie Gilbert prosi, by towarzyszyła jemu i córkom w wakacyjnym wyjeździe na Bahamy.

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

Miłość bywa podstępna, wiecie? Przychodzi niespodziewanie i rządzi się własnymi zasadami. Za nic ma nasze lęki, złamane wcześniej wielokrotnie serca lub brak doświadczenia. Ona wie lepiej i już..

izomorfia3 | 2016-09-06
Na półkach: Przeczytane, Diana Palmer, 2016

Dziewczyny na co tu czekac
Znow wznowienie z 2011 roku
Te książki już sa wydane!!!!!!!!
Zmienili tylko okladke jak zawsze ,polaczyli 2 książki w jedno i napisali ,że NOWOSC!
Buahahaha

lusia1410 | 2017-05-06