Venom: Dreszcz (wydanie zbiorcze)

Tłumaczenie: Kacper Roch
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Venom". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mandragora
Venom: Shiver
83-6035-255-0
venom, komiks
komiksy

Zbiorcze wydanie 5-częściowej miniserii "Dreszcz". Znany czytelnikom "Spider mana" pasożyt kosmicznego pochodzenia "zapoznaje" badaczy bazy umiejscowionej w pn Kanadzie.

źródło opisu: opis autorski

Reckless Bastard | 2012-09-21
Przeczytana: 15 stycznia 2015

3/10 - SŁABA

W znajdującej się w pobliżu koła podbiegunowego bazie wojskowej w niewyjaśnionych okolicznościach zaczynają ginąć ludzie. Jak się okazuje za tajemniczymi zgonami stoi pasożytniczy symbiont kosmicznego pochodzenia, który do perfekcji opanował sztukę kamuflażu. Do stawienia czoła potworowi zmuszona zostaje specjalistka od logistyki Robertson. Jakie ma jednak szanse w walce z przeciwnikiem, którego zdolności metamorficzne pozwalają mu ukryć się dosłownie wszędzie i być kimkolwiek tylko zechce? W tym nierównym starciu kobieta zyskuje nieoczekiwanego sojusznika – tajemniczy agent, który pojawia się w bazie, wydaje się mieć spore doświadczenie w konfrontacji z przerażającym obcym.

Zdecydowałem się sięgnąć po ten komiks ze względu na postać Venoma, którą pamiętam jeszcze z czasów, kiedy jako nastolatek zaczytywałem się w komiksach o człowieku-pająku wydawanych przez TM-Semic. Zawsze uważałem Eddiego Brocka oraz połączonego z nim kosmicznego pasożyta za jednego z...

Chudi_X | 2015-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2015

Cały czas liczyłem na to, że poza dobrą kreską i kilka ciekawymi kadrami komiks zafunduje mi coś więcej niż nieudolną powtórkę z filmu "Coś". Nie powiem, początkowe rozdziały (lub zeszyty, jak kto woli) budowały klimat i wciągały. Niestety, im dalej w las tym gorzej.

TenTypMichau | 2014-05-26

Fajna parodia horroru The Thing, w której możemy ujrzeć Venoma. Co prawda nie ma on żadnego powiązania ze Spider-Manem, a zakończenie jest dosyć słabe jednak warto przeczytać choćby dla naprawdę dobrych kadrów i samej kreski Herrera.

QUEENfan | 2017-05-01
Tomek | 2013-07-08