Wiersze dla dzieci (grzecznych i niegrzecznych)

Wydawnictwo: Muza
nieperfekcyjnie

"Wiersze dla dzieci (grzecznych i niegrzecznych)" to zbiorek tryskający poczuciem humoru. W każdym, nawet najmniejszym tekście widać, jakim świetnym obserwatorem maluchów była jego autorka. Właściwie każdy utwór to pretekst do rozmowy z dzieckiem, przez co książka może stanowić rodzinny poradnik wychowawczy. Książkę zilustrowała Kasia Kołodziej – dzięki jej barwnym, żywiołowym ilustracjom...

Książkę zilustrowała Kasia Kołodziej – dzięki jej barwnym, żywiołowym ilustracjom postaci ożywają, tupią, brykają, grymaszą i wdzięczą się z każdej strony. Ilustratorka opowiada, że dzięki rozmowom z córką nieżyjącej już poetki, podczas pracy weszła w osobisty świat pani Ireny, ponieważ wiele utworów napisała ona specjalnie dla córeczki Dorotki).

nieperfekcyjnie | 2016-08-11
Przeczytana: 07 sierpnia 2016